Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Petrochema“ išsivežė pergalę iš Raseinių

10839666 746753032071410_1013543797_o Копировать Копировать

Užtikrintą pasirodymą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate tęsia Jonavos „Petrochemos“ (13-6) ekipa. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai rungtynėse Raseiniuose 91:80 (28:19, 24:19, 15:22, 24:20) įveikė šeimininkų „Rasų“ (9-9)krepšininkus.

Tai buvo rezultatyviausias šio sezono jonaviečių mačas NKL pirmenybėse bei antroji pergalė tarpusavio rungtynėse su lygos debiutantais iš Raseinių. Pirmojo rato dvikovoje Jonavoje šeimininkai buvo stipresni 74:71.

Susitikimas Raseiniuose prasidėjo atkaklia kova – 10:8 (4 min). Po Tomo Milinsko dvitaškio bei dviejų jonaviečių tritaškių „Petrochema“ spurtavo – 8:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 18:8. Neilgai trukus, ekipas skyrė dar didesnis skirtumas – 26:12 (9 min). Tiesa, šeimininkai kėlinio pabaigoje kiek sušvelnino deficitą – 19:28.

Karolio Šaruko bei Tado Sebežiovo išpuoliai padėjo svečiams susigrąžinti didesnę persvarą – 35:20 (12 min). Raseiniškiai kiek priartėjo – 27:38 (14 min), bet dar vienas K.Naruševičiaus komandos spurtas leido „Petrochemai“ nutolti – 46:29. Prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų – 52:38.

Intriga rungtynėse atgijo trečiajame ketvirtyje. Esant rezultatui – 59:42 (25 min), „Rasai“ surengė savo atakų seriją – 48:59. „Petrochemos“ situacija kiek paaštrėjo po penkių iš eilės Dariaus Marcinkevičiaus taškų – 65:60 (29 min). Prieš lemiamą kėlinį jonaviečiai turėjo septynių taškų persvarą – 67:60.

Ketvirtąjį kėlinį Jonavos ekipa pradėjo dviem tolimais metimais – 74:62 (31 min). Likusį kėlinio laiką užtikrintai varžovų krepšį atakavę „Petrochemos“ krepšininkai pergalei iš rankų išlįsti neleido – 91:80.

Jonavos „Petrochema“:Tadas Sebežiovas 28 taškai, Henrikas Vorotnikovas 20, Aurimas Urbonas 14 (8 rez. perd.), Tomas Milinskas 10, Karolis Šarukas ir Lukas Grabauskas po 6.

Raseinių „Rasai“: Karolis Guščikas ir Valdemaras Savostjanovas po 18 taškų, Darius Marcinkevičius 13, Justas Petkevičius 10.