Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Rasai“ įveikė per dažnai klydusius klaipėdiečius

PB070099 Копировать

Penktą pergalę NKL čempionate iškovojo Raseinių „Rasai“ (5-6), XI-ojo turo rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje įveikę Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“ (6-5) komandą. Tragiškai tritaškius (3/17) metusius raseiniškius išgelbėjo svečių klaidos. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai suklydo net 28 kartus. 2 iš jų – per paskutines 4 sekundes.

Antrojo ketvirčio pradžioje Alberto Vilimo auklėtiniai turėjo net 19 taškų persvarą (37:18), tačiau per kelias minutes sugebėjo ją išbarstyti. Daugiausiai Viktoro Chodosovskio pastangomis klaipėdiečiams rezultatą kėlinio pabaigoje pavyko išlyginti (39:39), bet aidint sirenai du taškus įrideno Justas Petkevičius ir prieš didžiąją pertrauką išvedė „Rasus“ į priekį – 41:39.

Antroje rungtynių pusėje banguotai žaidusios komandos lenktyniavo kelių taškų atstumu. Pirmavo tai viena, tai kita komanda, tačiau atitrūkti nei vienai nepavyko. „Rasų“ bandymą spurtuoti dviem tritaškiais metimais nutraukė Mindaugas Stašys, o po Juliaus Kazakausko dvitaškio klaipėdiečiai įgavo minimalią persvarą (69:70). Paskutinę kėlinio minutę į J. Kazakausko dvitaškį šeimininkai atsakė trimis taškais (72:72). Netikslias atakas abiejose aikštės pusėse likus 4 sekundėms iki kėlinio pabaigos nutraukė du J. Petkevičiaus taškai į klaipėdiečių krepšį – 74:72.Chaotiškose paskutinėse rungtynių sekundėse komandos sugebėjo suklysti 3 kartus ir į krepšį nebemetė. Pergalę iškovojo Raseinių „Rasai“.

Raseiniškių gretose rezultatyviausiai žaidė Justas Petkevičius ir Giedrius Kurtinaitis (1/7 trit.), pelnę po 14 taškų. 13 taškų įmetė Valdemaras Savostjanovas (10 atk. kam.), 12 – Karolis Guščikas.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ komandoje pasižymėjo 16 taškų įmetęs Viktoras Chodosovskis ir 11 pelnęs Elvinas Gintvainis. Po 9 taškus pelnė Donatas Norkus ir Julius Kazakauskas.