Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Greta Girdžiūtė – naujas tikslas mokyti kitus

1 Копировать Копировать

Raseiniškė Greta Girdžiūtė visažu susidomėjo dar besimokydama 9-oje klasėje. Nuo to laiko mergina lankė daug ir įvairių kursų, eksperimentavo savarankiškai. Jos mama – nagų dizainerė, močiutė – tautodailininkė.

Greta Girdžiutė, gyvenanti ir dirbanti Raseiniuose – plečiasi ir atsiduoda platesniems vandenimis, laukdama įvertinio – ji nufilmavo pirmąjį video klipą kaip pasidaryti makiažą jiems patiems.

 

Greta Girdžiūtė pasivadinus ir sukūrusi logo: Greta make up artist, nusprendė jog ji nori ne tik dažyti paneles Raseiniuose ar Kaune, bet ir siekti didesnio tikslo: mokyti kitus, kaip pasidaryti makiažą jiems patiems.

 

Supratusi kad susidomėjimo sulaukė ji ruošia dar 2 naujus šventinius filmukus, kurie pasirodys jau artimiausiu metu, sekite ir daugiau jos darbu ir palaikykite ja kaip merginą kilusia iš Raseinių.

 

Etapas po etapo kaip pasidaryti šventinį makiažą.Šventinio makiažo idėja ir atlikimas – Greta make up artist, Greta Girdžiūtė.

Etapas po etapo kaip pasidaryti šventinį makiažą.Šventinio makiažo idėja ir atlikimas – Greta make up artist, Greta Girdžiūtė.

Video čia: https://www.youtube.com/watch?v=xzxyXetyZJo&;channel=UCS9zjoo7LdvL4wJAsZxtBuA

3 Копировать Копировать


123456